NANO CMM montavimo paruošimas

Nano (Sianas) Metrologija Co, Ltd " | Updated: Oct 10, 2016
Source:

Pomatavimo aparatasPrašome pristatyti vartotojui, tai rimta stiprintuvą; būtina patikrinti ir ar paruošti instaliacijai, pvz., įrenginio vietoje, transporto ištrauka ir pristatymo priemonė.

1. pakuotės patikrinimas

Patikrinkite ir skaičius, pakavimo dėžutės, serijos numerį ir išvaizda statusą. Kai trūksta, ar kažkas neveikia, susisiekite su susijusių tiekimo departamento laiku išsiaiškinti tiesą ir susisiekite su mumis.

2. išardyti pakavimo langelį

Pakavimo dėžutė turėtų atidaryti mūsų technikai ir vartotojo kartu. Lauke dalys turi būti apsaugotas nuo metu neveikia. Po pakavimo langelį Atidaryti, prašome patikrinti krovinio režimas, kiekis ir izoliuotų vienetų pagal pakavimo sąrašą.

3. išvalyti priedai

Siekiant apsaugoti CMM ir dalys nuo žalos ar rūdžių transportavimo metu, CMM komponentų supakuoti atskirai, prieš išvežant nuo togamintojas. Prašome valyti up prieš diegimą.

4. maitinimo ir oro siurblys

AC 220V stabilios įtampos nereikia. Vartotojas turėtų parengti išimtinė įžeminimo kabelį. Srauto ir slėgio oro siurblys turi atitikti reglamentus. Kad oras turi būti valomas prieš vyksiančiam CMM. KMM suspausto oro turi būti sausas ir oro temperatūra turi būti įrengti šalia matavimo kambario temperatūroje, siekiant užtikrinti, kad ant oro baliono dalių normaliai dirbti siekiant užtikrinti tikslumą ir stabilumą, CMM.


Informuokite mus jei klausimų ar patarimų

El. paštas:Overseas@CMM-nano.com

Tyrimo
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Susisiekite su mumis
Address: Nr.55, Gongye Nr.2 Kelių, Sianas Nacionalinė civilinės Aviacija bazės, Sianas Miestas, Shaanxi provincijoje, Kinija
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Autorinės teisės © Nano (Sianas) Metrologija Co, Ltd Visos teisės saugomos.